Uběhlo již pár dní od letošního ročníku Dragon Cup, který proběhl 26.5.2018 v Karviná, ve sportovním areálu STaRS Karviná, s.r.o. Letošní ročník byl opět unikátní svým rozsahem, kdy se nám podařilo skvělé propojení bojovníků, rytířů a moderních ozbrojených složek – kde vše má společný základ – zdokonalování se, šířit aktivní životní styl mezi lidi, a také dbát na morální hodnoty, které jsou ze všeho nejdůležitější a jdou ruku v ruce s fyzickým tréninkem. Hlavní poděkování patří Philip Sahagun za .to, že se mohl této události zúčastnit a předvést své dovednosti z oblasti bojových uměních, i přesto, že má tak nabitý program! 🙂 Jsme vděční za přátelé, jako je právě Philip.

Nepochybujeme o tom, že všichni si jeho ukázku užili. Letos se naší soutěže Dragon World Cup zúčastnilo celkem 8 zemí s celkovým počtem 220 soutěžících, kde v součtu bylo k vidění celkem 480 startů v různých disciplínách od tradičních sestav (forem), ukázky řešení sebeobranných situací, challenge o nejdelší výdrž v postoji jezdce, a také v kontaktních disciplínách.

Věříme, že skvělé bylo zapojení MČR v Muaythai pod olympijskou sportovní asociací C.M.T.A. – Czech Muay Thai Association, kde bychom chtěli poděkovat zejména Khru Martin Vaňka za skvělou organizaci! 🙂 Také chceme poděkovat Marek Noxter Axman za zorganizování skvělého a jedinečného rytířského turnaje v rámci DC – byli jste skvělí MFC Slezsko! Letos, jako každým rokem, nemohly chybět také ukázky ozbrojených složek ČR, kde byly k vidění nejen dynamické ukázky, ale také statické ukázky techniky, výstroje a výzbroje.

Děkujeme všem všem hlavním partnerům za velkou podporu akce! 😉

Na závěr bychom chtěli poděkovat všem dalším partnerům, kteří nám pomohli akci vytvořit v rozsahu, ve kterém letos byla:

 • Nadace OKD
 • Bezpečnostně právní akademie Ostrava
 • Ippon – Sylva Březná
 • Pavel Sukop
 • Truhlářství Michal Kolibač
 • dejsivino.cz – Tomas Pelikan
 • CHLADNEZBRANE.eu
 • Pizzerie Na Studentské
 • Projekční laserová střelnice
 • Marcel Žurovec – Lázně Darkov, a.s.
 • ČECHYMEN
 • SOD Holding
 • František Doležal
 • Radio Kiss
 • Bojová umění – Fighters magazin
 • Televize POLAR
 • Moravskoslezský deník

Také děkujeme všem za perfektní fotografie a videa, kdybychom tady měli dát všechny dohromady, měli bychom přes 4000 fotografií! 🙂 Vybrali jsme pro Vás jen pár. Děkujeme skvělým fotografům: Libor Pavlas, Frajkoslav fotograf, Ivo Handzelm, Martin Válek 🙂

“Děkujeme Vám všem, jsme hrdí na to, co jsme společně dokázali!” 😉 Team DC

DC2018

Zdravíme Vás a přejeme Vám všem krásné prožití zbytku prázdnin! Užíjte si pohodu a relax, ať už jste doma, nebo v zahraničí - odpočinek je po celém roce práce potřeba si pořádně užít! 😉 Chtěli bychom se s Vámi ještě naposled ohlédnout za letošním ročníkem, festivalu Dragon Cup, který se konal 26. 5. 2018 v Karviné. Bylo toho mnoho, dalo nám to spoustu práce a vzalo spoustu času, ale výsledná akce nám udělala velkou radost - setkalo se mnoho přátel, vytvořilo se mnoho nových přátelství a právě na tom záleží. Konal se Dragon World Cup, MČR v Muaythai, C.M.T.A. - Czech Muay Thai Association, HMB turnaj MFC Slezsko, výstava ozbrojených složek ČR (Armáda ČR, Policie ČR, Celní správa ČR, Městská policie Karviná) a k tomu byl k dispozici střelecký program Projekční laserová střelnice... Bylo k vidění mnoho úžasných výkonů během soutěží, ale chtěli bychom říct, že nezáleží na tom, kdo byl výherce - důležité je sbírat zkušenosti, neboť každá zkušenost nás obohacuje a tříbí naše dovednosti a charaktery. I když samozřejmě ocenění jsou nevyhnutelnou součástí každé soutěže, díky kterým jsou soutěžící motivováni k těm nejlepším výkonům, kterých jsou schopni. Právě tyto hodnoty - přátelství, spolupráce, motivace a získávání zkušeností jsou základními pilíři projektu Dragon Cup. Krátké motto na závěr zní: Nikdo se mistrem nenarodil, ale cesta životem z každého člověka mistra udělat může - záleží vždy na každém z nás, kudy se v životě vydá! 😉 Velké poděkování patří Martin Válek za natočení a vytvoření tohoto videa! ;)Také bychom ještě jednou chtěli poděkovat všem partnerům a spolupracujícím subjektům, které Dragon Cup pomohli dotáhnout tak daleko:Armáda České republiky - Policie České republiky - Celní správa České republiky - Městská policie Karviná - Karviná ŽIJE - Moravskoslezský kraj - Nadace OKD - Bezpečnostně právní akademie Ostrava - Ippon - Pavel Sukop - Truhlářství Michal Kolibač - dejsivino.cz - CHLADNEZBRANE.eu - Pizzerie Na Studentské - Lázně Darkov, a.s. - Čechymen HR - Radio Kiss - Bojová umění - Fighters magazin - Televize POLAR - Como-3 gym

Opublikowany przez Dragon CUP Niedziela, 29 lipca 2018