Během následujícího ročníku akce Dragon Cup 2020 se poprvé bude konat, ve spolupráci se Základní uměleckou školou Bedřicha Smetany, výstava draků.

Draky ve formě obrazů a velkorozměrových soch budou tvořit talentovaní žáci právě zmíněné umělecké školy, a ty budou následně umístěny během akce v sobotu 30. května 2020 v areálu zimního stadionu STARS Karviná a budou tak celou akci provázet a vytvoří dokonalou atmosféru nejen pro “Dračí Bojovníky“! 🙂

Brzy Vás budeme informovat o detailech spolupráce. Máte se na co těšit! 😉
Team DRAGON CUP

O škole

“Základní umělecká škola Bedřicha Smetany je místem, které dětem umožňuje poznávat a rozvíjet svůj talent. Zažívají díky ní pocit úspěchu, ať už na pódiu nebo ve třídě. Motivujeme je tak k vytrvalosti, týmové spolupráci a hlavně k chuti tvořit. 

Ze ZUŠ Bedřicha Smetany v Karviné vyšlo mnoho vynikajících hudebníků, dirigentů, výtvarníků a tanečníků. Mnozí z nich se úspěšně zapojili do profesionálního života v České republice i v zahraničí. Proto doufám, že se nám bude dařit na tuto tradici navazovat a že se k nám absolventi v budoucnu budou vracet, třeba i se svými ratolestmi. Věřím také, že díky péči svého zřizovatele, Moravskoslezského kraje, bude ZUŠ Bedřicha Smetany v Karviné nadále patřit k významným hudebním a vzdělávacím centrům našeho města a jeho okolí.”

BcA. Kamil Novák
ředitel ZUŠ Bedřicha Smetany v Karviné